Litsa, 650 yıllık tarihi Yelki topraklarında, eşsiz doğanın kalbinde yeni bir yaşam alanı vadediyor.

0232 236 80 26
0536 027 03 00
info@litsayapi.com.tr

BİZ KİMİZ ?

Uzun yıllardır Malatya da konut sektöründe farklı projeleriyle , yine uzun yıllardır devletin taahhüt işlerinde pek çok projeye imza atmış ve atmaya devam eden güçlü güvenilir üç firmanın İzmir deki ortak girişimi olarak kurulmuş, halen yapımı devam eden LİTSA projesi ile İzmir in hızla gelişen bölgesi Güzelbahçe/ Yelki’de de ‘’ YELKİNİN YEPYENİ YÜZÜ’’ sloganıyla örtüşen projeleriyle sektörde fark yaratma hedeflerinden ayrılmayan bir firmadır.

Litsa, 650 yıllık tarihi Yelki topraklarında, eşsiz doğanın kalbinde yeni bir yaşam alanı vadediyor. Projenin hayata geçirileceği alan seçiminden başlayarak, tasarımına, çevre düzenlemesine, sosyal yaşam alanlarından konforuna kadar her ayrıntısına ince ince işlenen ustalık, size yeni bir yaşam şekli sunuyor. İki ayrı bloktan oluşan proje 2+1, 3+1,teraslı 3+1, teraslı bahçeli dublekslerden oluşmaktadır. Kalite, çağın anlayışı , konfor, modernizasyon kavramları ile aile yaşamı, huzur, sağlıklı yaşam , doğa kavramlarının bir arada olması hedef alınarak kaliteden ödün vermeden inşaa edilmektedir.  proje Yelki bölgesinin doğal dokusuyla bütünleşen bir görünüme sahiptir.

Birlikte yaşamın tüm incelikleri düşünülerek tasarlanan projesiyle Litsa, usta mimarisi, yürüyüş parkurları, hobi bahçesi, ortak teras, spor salonu ve havuzu ile güvenli ,huzurlu , sağlıklı ve konforlu bir hayat sunar.

Bölgede biten ya da devam eden projelerden, her ince detayıyla farkını ortaya koyacak şekilde tasarlanan ve inşaa edilen Litsa projemizde;

  • Kolay ve güvenli bir otopark alanı için projede 2.300 m2 kapalı otopark alanı bulunmaktadır
  • Kapalı otopark alanında her daireye özel depo/kiler odası tasarlanmıştır
  • Dairelerin hepsinin farklı metrekarelerde tasarlanması projeyi tercih eden değerli müşterilerimizin yaşamlarını satandardize etmediğinin, her ihtiyaca hitap eden bir proje planlandığının göstergesidir.
  • 100 m2 havuzu ve fitness salonuyla sizlere günün her saati keyifli ve sağlıklı yaşam imkanı sunmaktadır.
  • Anayol ( Seferihisar caddesi) cepheli olmakla birlikte , anayol ile arasında 2.000 m2 park/yeşil alan bulunması gürültüden uzak bir yaşam imkanı yaratır
  • Sitenin tüm ortak alanlarda hatta duvarlarında ,Yelki’nin doğal dokusuyla bütünlüğünüzün ve müstakil yaşam konforunuzun ön planda olduğu peyzaj uygulanacaktır.